wachten...

Succes

→ Winkelwagen bijgewerkt

Info

→ Winkelwagen bijgewerkt

Succes

E-mail verzonden!

Fout

E-mail niet verzonden!

Fout

Artikel niet meer op voorraad!

Fout

Succes

Succes

Fout

Contactadressen van Surinam Service Line

Amsterdam
Westhavenweg 109b
1042 BB Amsterdam-Sloterdijk
T.020-4480850
F.020-4470775 amsterdam@surinamserviceline.com

Openingstijden:
Ma t/m Za 09:30 uur - 17:30 uur

Zondag gesloten

KvK-nummer: 34237526
BTW-identificatienummer: NL 187789897

Den Haag
Lau Mazirellaan 434 b
2525 WV Den Haag
T.070-3699192
F.070-3886695
denhaag@surinamserviceline.com

Openingstijden:
Ma t/m Vrij 10:00 uur - 18:00 uur
Za 10:00 uur - 17:00 uur

Rotterdam
2e Middellandstraat 10a
3021 BN Rotterdam
T.010-4773589
F.010-4778926
rotterdam@surinamserviceline.com

Openingstijden:
Ma t/m Vrij 10:00 uur - 18:00 uur
Za 10:00 uur - 17:00 uur

Zondag gesloten

Utrecht
Amsterdamsestraatweg 172
3551 CM Utrecht
T.030-2433307
F.030-2440935
utrecht@surinamserviceline.com

Openingstijden:
Di t/m Vrij 10:00 uur - 18:00 uur
Za 10:00 uur - 17:00 uur

Maandag en Zondag gesloten

Paramaribo
Rozenhoutstraat 5
Paramaribo
T.00597-404351
F.00597-402221
paramaribo@surinamserviceline.com

Openingstijden:
Ma tot Don. 08:00 uur tot 13.30 uur / Vrijdag 8.00 tot 13.00 uur

Zaterdag en Zondag gesloten


Agent van Surinam Service Line

Hoorn

T . 0229-235099
M. 06-33051720

Afhandeling Suriname

Surinam Service Line
Rozenhoutstraat 5
Paramaribo
Tel: 00597-404351
Fax: 00597-402221

Afhandeling Aruba

Cavalier Aruba
Guitarastraat 4
Oranjestad
Aruba
Phone: + 297 588 72222
Fax : + 297 588 7220
E-mail : aruba@cavalier.net                                                                
Afhandeling Bonaire

Cavalier Bonaire.
Kaya Salsa 2
Unit C
Bonaire
Phone : + 599 7 17 6002
Fax: + 599 7 17 6504               E-mail : bonaire@cavalier.net                                
Afhandeling Curacao                          
Cavalier Curacao
Commercial Park Veeris #30
Veeris
Curacao
Phone: + 599 9 737 4321
Fax: + 599 9 737 7900
E-mail: curacao@cavalier.net

Afhandeling Sint Maarten            

Cavalier Logistics
Southern Cross Shipping N.V.  Goldfinch Road 2,    
Pointe Blanche , Philipsburg 
Phone: + 1721 542 2555                  

E-mail : sxm@cavalier.net